FraMat napisał(a):

|
Zarzuty co do moderowania. Nie co do poglądów. .
|
Tak szczerze to na takim specyficznym forum to zarzut dyskwalifikujący ....
Wyobrażasz sobie że np. na
http://forum.legionisci.com/ ichniejszy moderator broni Miklasa albo policji robiącej wjazdy na chatę ludziom co świętowali mistrza ?
Do przemyślenia.