Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 05.05.2014, 13:28
ulTraS napisał(a):Wyświetl post
To czym wytłumaczysz nagły przypływ dobrej gry Wisły w tym meczu? Cudowne uzdrowienie, przez 5 ostatnich meczy kopali sie po czołach, prosto piłki nie potrafili kopnąć do kolegi z drużyny który stał parę metrów dalej. Dla mnie to był sabotaż i tyle.
Mozna tez zalozyc, ze po tym jak wyplynely informacje o zajebistym wychodzeniu Jacusia na prosta oraz zadluzeniu klubu siegajacym nawet dostawcy koszulek, zrozumieli ze tutaj gora rok kopania i zwijamy biznes. Po prostu walcza o kontrakty...w nowych klubach.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując