ulTraS napisał(a):

|
To czym wytłumaczysz nagły przypływ dobrej gry Wisły w tym meczu? Cudowne uzdrowienie, przez 5 ostatnich meczy kopali sie po czołach, prosto piłki nie potrafili kopnąć do kolegi z drużyny który stał parę metrów dalej. Dla mnie to był sabotaż i tyle.
|
Mozna tez zalozyc, ze po tym jak wyplynely informacje o zajebistym wychodzeniu Jacusia na prosta oraz zadluzeniu klubu siegajacym nawet dostawcy koszulek, zrozumieli ze tutaj gora rok kopania i zwijamy biznes. Po prostu walcza o kontrakty...w nowych klubach.