|
KNP, tak samo jak partie Gowina i Ziobry, czy wreszcie Narodowcy nie mają realnych szans na wejście do sejmu w obecnej konfiguracji politycznej (przez 1,5 roku może jednak sporo się zmienić), więc raczej należy liczyć się z tym, że dojdzie do jakiejś konsolidacji przed wyborami i taka większa koalicja pod jednym szyldem uciuła te 5-6% lekko przekraczając próg.
Po cichu liczyłem na Gowina z Wiplerem, ale szybko obaj rozmienili się na drobne i za moment będą szukali kolejnych szalup ratunkowych.
|