Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26519
Stary 05.05.2014, 13:28
KNP, tak samo jak partie Gowina i Ziobry, czy wreszcie Narodowcy nie mają realnych szans na wejście do sejmu w obecnej konfiguracji politycznej (przez 1,5 roku może jednak sporo się zmienić), więc raczej należy liczyć się z tym, że dojdzie do jakiejś konsolidacji przed wyborami i taka większa koalicja pod jednym szyldem uciuła te 5-6% lekko przekraczając próg.

Po cichu liczyłem na Gowina z Wiplerem, ale szybko obaj rozmienili się na drobne i za moment będą szukali kolejnych szalup ratunkowych.