Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5153
Stary 05.05.2014, 07:18
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
A to wystarczy za cały komentarz do poziomu tego forum w ostatnim czasie - tak się wspierają prawdziwi kibice (radzę zerknąć co wzbudza taki entuzjazm naszej rybki forumowej)
Obawiam się, że to i tak jest poziom dla Ciebie nieosiągalny.
Jeśli najdzie mnie ochota pogadać o Miśku, który jeździ na ustawki to pójdę sobie na Onet, po.......ić z kimś bardziej ogarniętym w temacie.
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując