jerry.lii.lewis napisał(a):

|
A to wystarczy za cały komentarz do poziomu tego forum w ostatnim czasie - tak się wspierają prawdziwi kibice (radzę zerknąć co wzbudza taki entuzjazm naszej rybki forumowej)
|
Obawiam się, że to i tak jest poziom dla Ciebie nieosiągalny.
Jeśli najdzie mnie ochota pogadać o Miśku, który jeździ na ustawki to pójdę sobie na Onet, po.......ić z kimś bardziej ogarniętym w temacie.