palikot napisał(a):

|
Weź się nie ośmieszaj... Jakie 4 tys? jak było 2 tys to max z kibicami gości...
|
Ustalmy, że liczba 4192 podana przez canal+ jest jednak prawdziwa..
Faktycznie, te 4 tys to ginie na takim stadionie. I szkoda, że było tylko tylu. Niezależnie od powodów.