Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5135
Stary 04.05.2014, 12:44
sergio napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem kto Cię wybrał DraMacie na moderatora ale Twoja obecnosc w tej roli to jakas kpina!
Jestes moderatorem i zamiast tonowac nastroje jeszcze takimi głupimi wpisami w....iasz ludzi.
Jestes takim samym szkodnikiem Wisły i jej wizerunkowi jak łysa pała
No cóż, @Gwiaździsty napisał, że frekwencja była słaba, to ja napisałem, że to nie przeszkodziło Wiśle wygrać.
Po co szukasz drugiego dna?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując