sergio napisał(a):

Nie wiem kto Cię wybrał DraMacie na moderatora ale Twoja obecnosc w tej roli to jakas kpina!
Jestes moderatorem i zamiast tonowac nastroje jeszcze takimi głupimi wpisami w....iasz ludzi.
Jestes takim samym szkodnikiem Wisły i jej wizerunkowi jak łysa pała
|
No cóż, @Gwiaździsty napisał, że frekwencja była słaba, to ja napisałem, że to nie przeszkodziło Wiśle wygrać.
Po co szukasz drugiego dna?