JacobCFC napisał(a):

Lepiej być ....ą i nic nie robić? Ale przeceiż teraz w modzie postawa Alvesa i zjadanie banana - to takie męskie...
|
Ano owszem męskie. Pokazał, że ma jaja, dość wysoką samoocenę i inteligencję. Małecki pokazał tylko tyle, że dalej tkwi w swoim świecie.