Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9531
Stary 04.05.2014, 11:55
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Lepiej być ....ą i nic nie robić? Ale przeceiż teraz w modzie postawa Alvesa i zjadanie banana - to takie męskie...
Ano owszem męskie. Pokazał, że ma jaja, dość wysoką samoocenę i inteligencję. Małecki pokazał tylko tyle, że dalej tkwi w swoim świecie.
Odpowiedz cytując