Mario Nh napisał(a):

|
Cieszę się, że Patryk Małecki nie zakłada już koszulki z Białą Gwiazdą na piersi. Ten dzisiejszy gest... to takie podsumowanie jego charakteru.
|
Lepiej być ....ą i nic nie robić? Ale przeceiż teraz w modzie postawa Alvesa i zjadanie banana - to takie męskie...
Mario Nh napisał(a):

Pewnie to drugie, choć profesjonalny piłkarz nie powinien się w ten sposób zachowywać.
Tym bardziej, że dziś mu wszyscy w Krakowie patrzyli na ręce.
|
Cały Kraków czy, ta garstka ludzi na stadionie?
calieri napisał(a):

Nie muszę znać Małego, widzę po jego zachowaniu, że jest Małym człowieczkiem. A towarzysz serek to chyba coś więcej do niego czuje, bo jakoś bardziej u niego widzę przywiązanie do Małeckiego niż do Wisły.
PS. Odpowiednie nazwisko...
|
Więc, jeżeli go nie znasz, to po co się odzywasz? Jest takie powiedzenie - nie oceniaj książki po okładce. Rozmawiałeś chociaż raz z Małeckim przez te wszystkie lata jak grał w Krakowie? Bo Małecki jakoś nigdy nie unikał kontaktu z kibicami. Ale po co się łudzę, Małeckiego to Ty pewnie w telewizji widziałeś.