Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 03.05.2014, 22:45
Pewnie ten dzisijszy mecz to jednorazowy wybryk, a w Warszawie wróci wszystko do wiosennej normy i komentarze wywrócą się o 180 stopni jak po poprzednim meczu na Łazienkowskiej gdy był remis 2:2.
Odpowiedz cytując