|
Nie przesadzajmy. Pogoń może nie miała swojego dnia ale wygraliśmy dzięki naszej dobrej grze. Bramki nie były przypadkowe i wszystkie padły po ładnych akcjach lub kontrach. Ktoś dobrze napisał że niestety nasi piłkarze mają problem z psychiką i gdy się wszystko układa to grają jak z nut, ale jak nie idzie to już jest dużo gorzej.
|