Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9466
Stary 30.04.2014, 11:26
vabanq napisał(a):Wyświetl post
podziekujmy po raz kolejny Smudzie i Bednarzowi.
Radek Sobolewski !

bawi cię pisanie nie po polsku? (FraMat)
taki szeryf z Ciebie a słowo "Cię" piszesz z małej litery, nie szanując mnie, kibica po szalu. Śmieszny jesteś. Panowie powyżej też dostaną ostrzeżenie albo bana? W dupie mam bednarza i jego szopke i nie mam zamiaru szanowac buca, przez którego mnóstwo ludzi i moich znajomych nie może wejść na stadion przez to, że oglądali kulturalnie mecz w restauracji. Reszty wymieniać nie będę bo nie ma sensu.
Chcesz dbać o poziom forum-jak najbardziej, ale nie bądź człowieku śmieszny bo póki co się ośmieszasz szeryfie.
Aha jak chcesz to wlepiaj sobie swoje śmieszne bany i przy okazji możesz pozdrowić łysego buca.
Sobie w takim razie też dasz bana skoro jesteś taki poprawny ?
bez odbioru
ED:19sebawro06-dokladnie.
ED2: HAha widze ze szeryf wzial sobie do serca Wasze wypowiedzi Panowie. Mi juz pozostalo tylko czekac na bana. Dramat. Do nastepnego w takim razie.
Ostatnio edytowane przez vabanq : 30.04.2014 o godz. 11:33.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując