Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5036
Stary 29.04.2014, 23:43
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Czytając Forbsa można zobaczyć malutki światełko w tunelu. Cupiał przeorganizowuje swój biznes i jeśli się mu to uda to mam nadzieję że i Wisła znowu wypłynie.
Światełkiem w tunelu byłby jakiś nowy, perspektywiczny właściciel, który prowadziłby przemyślaną politykę finansową oraz sportową. Cupiał od czasu zwolnienia "pierwszego" Kasperczaka przestał podejmować racjonalne decyzje, a ostatnie lata to dużo medialnego PR-u i generalnie równia pochyła.
Odpowiedz cytując