KOMINEK napisał(a):

|
Czytając Forbsa można zobaczyć malutki światełko w tunelu. Cupiał przeorganizowuje swój biznes i jeśli się mu to uda to mam nadzieję że i Wisła znowu wypłynie.
|
Światełkiem w tunelu byłby jakiś nowy, perspektywiczny właściciel, który prowadziłby
przemyślaną politykę finansową oraz sportową. Cupiał od czasu zwolnienia "pierwszego" Kasperczaka przestał podejmować racjonalne decyzje, a ostatnie lata to dużo medialnego PR-u i generalnie równia pochyła.