Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5102
Stary 29.04.2014, 23:11
huberix napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajmy też, że jeśli nie Daj Boże trafilibyśmy do A- klasy to jednak te 5-6 tysiecy kibiców zawsze tą kasę zostawi, więc zakładając, że kluby miałyby w a klasie po 50 tyś zł, my mielibyśmy jakieś 150 tyś może max. 200 przy jakimś małym sponsoringu.
Jestem ciekawy co zrobi w najbliższym czasie Cupiał. Aktualnie z tego co pisze, TF nie może przelewać kasy Wiśle, ale problemy kiedyś muszą minąć i co dalej ? Da jakąś większą kwotę czy dalej będzie dusił Wisłę i będziemy drugim Widzewem :/ . Są 2 optymistyczne (?) opcje, najlepsze wyjścia(?)
1. Cupiał daje większy zastrzyk gotówki -- 3 % szans
2. Szuka nowego kupca np. pokroju Kity, a nie Wojciechowskiego - tu szanse są dużo większe.
10 mln zł długu - ech.. ciekawie nie jest.. Trza w totka grać
Banujcie takich debili bo człowiek na koniec dnia się jeszcze bardziej w....ia niż po przedpołudniowej lekturze artykułu o sytuacji w Wiśle.

Odpowiadając huberix na Twoje wielce inteligentne pytanie śpieszę poinformować, że niezwłocznie po "odblokowaniu" kont TF przez banki Cupiał zainwestuje 100 mln euro w Wisłę a Tobie opłaci dożywotni abonament na kompleks dziwek żebyś mógł się poczuć jak Charlie Sheen.

Ja .......ę.
Odpowiedz cytując