Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5074
Stary 29.04.2014, 18:44
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze co się dzieje z Wisłą to nie jest to co robi Bednarz. Najgorszy jest podział wśród kibiców.
A ton wypowiedzi na tym forum niestety do tego się przyczynia.
Nie przesadzajmy, nawet Bednarz wiedział, ze żadnego podziału nie ma, dlatego nie zamawiał biletów do Lubina bo dobrze wiedział, ze nikt tam nie pojedzie. Ta grupka łamistrajków i zwykłych klientów, która przychodzi na stadion w życiu kibicowskim Wisły bardzo mało znaczy. Kolejne mecze pokazują, ze prawdziwi kibice są po tej samej stronie.
Odpowiedz cytując