Elefant napisał(a):

Najgorsze co się dzieje z Wisłą to nie jest to co robi Bednarz. Najgorszy jest podział wśród kibiców.
A ton wypowiedzi na tym forum niestety do tego się przyczynia.
|
Nie przesadzajmy, nawet Bednarz wiedział, ze żadnego podziału nie ma, dlatego nie zamawiał biletów do Lubina bo dobrze wiedział, ze nikt tam nie pojedzie. Ta grupka łamistrajków i zwykłych klientów, która przychodzi na stadion w życiu kibicowskim Wisły bardzo mało znaczy. Kolejne mecze pokazują, ze prawdziwi kibice są po tej samej stronie.