Temat: Hattrick.org
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.04.2014, 17:03
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem trochę poradnika i mam kolejne pytanie bardzo ważne.
Jaki procent kondycji najlepiej dać zawodnikom?
Narazie dałem intensywność 100 % i kondycje 30%.
Ale wydaje mi się że jest to chyba zły wybór.

Kiedy ustawiam np. rozgrywanie to umiejętności podniosą się tylko pomocnikom czy także np. defensywa u obrońcy?
Zalezy czy masz większość starych czy mloych zawodnikow . Mlodym kondycja się utrzymuje na wyższym poziomie to im potrzeba mniejszy udział treningu kondycyjnego.
Odpowiedz cytując