Byl nie tak dawno w zakupie kontrolowanym. Ale nie kojarze jaka byla konkluzja.
Moze jeszcze C5 albo Mondeo, foocus w kobmbi bardzo dobrze wyglada
Kamil_mchw napisał(a):

|
w mondeo czujniki też są przy kołach... czujnik jest ok, tylko jego mocowanie nie. Wisi i sobie dynda. Mechanik powiedział mi że może wymienić ale żeby sobie kupił na allegro albo gdzieś. Mówił że zazwyczaj są sprzedawane w całych zestawach wraz z czujnikiem, ale spr. na allegro i nie widzę tego kawałka metalu :/
|
To?
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4089983678
Jakie mondeo mk3 czy mk4?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.