mr_kwolf napisał(a):

Tak w skrócie:
Wisła - Zagłębie 10753
Wisła - Widzew 10473
Wisła - Pogoń 10854
Wisła - Zawisza 7410
Myślę, ze wszyscy się zgodzimy że mecze pod względem atrakcyjności przeciwnika podobne, miejsce w tabeli przed tymi meczami również, różnica 3-3.5k.
Naprawdę nie wiem skąd wam wychodzi, że protestuje 10k.
A twierdzenie, że w czasach przedbojkotowych u siebie kosiliśmy wszystkich jak chcieliśmy pokazuje, że niektórzy patrzą tylko na wynik. Przecież gra z takim Zagłębiem była poniżej krytyki. Mecz z takim Zawiszą był o niebo lepszy.
PS. Dodam jeszcze mecz Wisła - Lechia z PP na którym było tylko 5331 (albo co jest teraz bardzo popularne tutaj, tyle sprzedano biletów i karnetów, kibiców na meczu fizycznie było pewnie dużo mniej). Jakoś wtedy nawet brak bojkotu nie zachęcił niektórych do przyjścia. A podobno tylko to sprawia, że niektórzy nie chodzą na wszystkie mecze.
|
Pogadamy po skończonym sezonie, jak porównasz sobie średnią frekwencje sprzed bojkotu i obecną.Jeszcze tylko 7 meczów i to topowych gdzie idzie walka o MP i są same najlepsze druzyny z ligi. I wtedy zobaczymy, podsumujemy, podzielimy i wyjdzie wynik. Sprzed bojkotu średnia to ok. 16 tys. Zobaczymy jaka bedzie w czasie gdy Bednarz postanowił zmienić sobie kibiców na Wisle.
Co do PP z Lechią. Trzeba być niezłym manipulatorem (jak z TVN-u) by porównywać mecz z latającego koło d...y PP, na których to meczach zazwyczaj są puchy do meczu ligowego. Może jeszcze jakiś mecz z nieistniejacego juz Pucharu Ligi wyciągniesz ?