Cytat:
|
PS. Dodam jeszcze mecz Wisła - Lechia z PP na którym było tylko 5331 (albo co jest teraz bardzo popularne tutaj, tyle sprzedano biletów i karnetów, kibiców na meczu fizycznie było pewnie dużo mniej). Jakoś wtedy nawet brak bojkotu nie zachęcił niektórych do przyjścia. A podobno tylko to sprawia, że niektórzy nie chodzą na wszystkie mecze.
|
I oczywiście więcej kibiców było na jakiejkolwiek trybunie niż na C? :]
Facet, zamiast szukać po frekwencjach sprzed 2-3 lat i szukać wyjątków negatywnych znajdź JEDEN mecz, gdzie TRYBUNA ULTRASÓW zanotowała gorszy WYNIK LICZBOWY (%-owy inna bajka, bo od "nowego"stadionu macie liczebniejsze trybuny wzdłuż boiska niż młyn) niż wschodnia, czy wcześniej A i B. Podejmiesz rzuconą rękawicę?