SharksiK napisał(a):

|
Ja z Tobą w dialog nie wchodzę, podobnie jak z TW Jackiem.B
|
Bądź tak miły i go nie cytuj. Trolli się nie karmi.
FraMat napisał(a):

FraMat jak chce się bawić to idzie na imprezę.
Na stadion to FraMat chodzi na Wisłę...
|
Jak atmosfera?