PhantomRanger napisał(a):

Dobry kurs jest na Podbeskidzie. Skoro Wisła nie może mi dać radości ze zwycięstw, może chociaż da zarobić
|
A słowo wynikiem się stało. Ja sobie przynajmniej osłodziłem gorycz porażki dzięki 90 zł, które wygrałem. Dobrze, że posłuchałem rozumu, a nie serca.