Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4800
Stary 12.04.2014, 19:14
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę, żeby tu o "resocjalizację forumową" chodziło. Raczej rafkur napisał tak, że nawet cośtamnero zrozumiał, a to osiągnięcie nie lada. Jeszcze rekinek i innych wilczków czy dominów kilka i może rozmowa w tym wątku SIĘ ZACZNIE.

Ja z Tobą w dialog nie wchodzę, podobnie jak z TW Jackiem.B
Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
Odpowiedz cytując