jerry.lii.lewis napisał(a):

|
Nie sądzę, żeby tu o "resocjalizację forumową" chodziło. Raczej rafkur napisał tak, że nawet cośtamnero zrozumiał, a to osiągnięcie nie lada. Jeszcze rekinek i innych wilczków czy dominów kilka i może rozmowa w tym wątku SIĘ ZACZNIE.
|
Ja z Tobą w dialog nie wchodzę, podobnie jak z TW Jackiem.B