Pan_Wątrobian napisał(a):

Obniżyli podatki i głosowali za traktatem lizbońskim .gratulacje już wolałbym podatek vat 30%.A że nie lubie pisu to chyba jasne że placformy też bo to jeden pieronek.
A tak na luzie to powinieneś dostać dożywotni ban za 39 kont założonych do potrzeb ankiety
|
To niezły masz "luz", iście komuszy ...
Zresztą Tobie podobni nie lubiący PiSu i komuchy z nocnej zmiany to też jeden pieronek. Każdy komu zależy na Polsce zaczyna to dostrzegać, bo wspólne plucie na PiS to nie jedyny wspólny mianownik...