Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26299
Stary 10.04.2014, 14:54
Pan_Wątrobian napisał(a):Wyświetl post
Obniżyli podatki i głosowali za traktatem lizbońskim .gratulacje już wolałbym podatek vat 30%.A że nie lubie pisu to chyba jasne że placformy też bo to jeden pieronek.

A tak na luzie to powinieneś dostać dożywotni ban za 39 kont założonych do potrzeb ankiety
To niezły masz "luz", iście komuszy ...

Zresztą Tobie podobni nie lubiący PiSu i komuchy z nocnej zmiany to też jeden pieronek. Każdy komu zależy na Polsce zaczyna to dostrzegać, bo wspólne plucie na PiS to nie jedyny wspólny mianownik...
Hej Nasz TS !!