c. napisał(a):

Dlatego Ciebie też guzik obchodzi co Misiek robi.
Zrób tyle dla TS Wisła co on chociaz w 10% to bedzie super
Pokaz chociaz JEDNO zdjecie / wideo z takiej proby gdy ktos probuje rzucic nozem czy racą w piłkarza na stadionie Wisly.

Odbiegając od żartów, kolejna inicjatywa kibicow i TS Wisla:
http://tswisla.pl/news6041-powstanie...ly-krakow.html
|
No właśnie apropos muzeum , przydałby się nóż Miśka i ewentualnie on sam mógłby zaszczycić otwarcie swoją obecnością.