Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4741
Stary 09.04.2014, 14:58
c. napisał(a):Wyświetl post
Dlatego Ciebie też guzik obchodzi co Misiek robi.
Zrób tyle dla TS Wisła co on chociaz w 10% to bedzie super




Pokaz chociaz JEDNO zdjecie / wideo z takiej proby gdy ktos probuje rzucic nozem czy racą w piłkarza na stadionie Wisly.



Odbiegając od żartów, kolejna inicjatywa kibicow i TS Wisla:
http://tswisla.pl/news6041-powstanie...ly-krakow.html
No właśnie apropos muzeum , przydałby się nóż Miśka i ewentualnie on sam mógłby zaszczycić otwarcie swoją obecnością.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując