Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4737
Stary 09.04.2014, 14:22
prokurator napisał(a):Wyświetl post

. A guzik Cię to obchodzi co ja robiłem albo robię.
Decyzyjni wpieprzyli się w nie swoje sprawy niby w imieniu ogółu.
Wisła i Kibice to nie tylko przestrzeń ostatnich 10 czy 15 lat....

Dlatego Ciebie też guzik obchodzi co Misiek robi.
Zrób tyle dla TS Wisła co on chociaz w 10% to bedzie super


Viper napisał(a):Wyświetl post
No cóż, takich prób przez ostatnie lata było wiele, na szczęście w ruchomy cel trudno trafić.
Pokaz chociaz JEDNO zdjecie / wideo z takiej proby gdy ktos probuje rzucic nozem czy racą w piłkarza na stadionie Wisly.



Odbiegając od żartów, kolejna inicjatywa kibicow i TS Wisla:
http://skwk.pl/tswisla/17-wazne-ts/5...la-krakow.html
Ostatnio edytowane przez c. : 09.04.2014 o godz. 14:47.
Odpowiedz cytując