prokurator napisał(a):

. A guzik Cię to obchodzi co ja robiłem albo robię.
Decyzyjni wpieprzyli się w nie swoje sprawy niby w imieniu ogółu.
Wisła i Kibice to nie tylko przestrzeń ostatnich 10 czy 15 lat....
|
Dlatego Ciebie też guzik obchodzi co Misiek robi.
Zrób tyle dla TS Wisła co on chociaz w 10% to bedzie super
Viper napisał(a):

|
No cóż, takich prób przez ostatnie lata było wiele, na szczęście w ruchomy cel trudno trafić.
|
Pokaz chociaz JEDNO zdjecie / wideo z takiej proby gdy ktos probuje rzucic nozem czy racą w piłkarza na stadionie Wisly.
Odbiegając od żartów, kolejna inicjatywa kibicow i TS Wisla:
http://skwk.pl/tswisla/17-wazne-ts/5...la-krakow.html