Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4699
Stary 06.04.2014, 21:14
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
j.w.
To że Bednarz działa absurdalnie jest wygodne. Niestety nie do końca tak prawda wygląda. Bednarz robi wiele rzeczy obosiecznych - np bardzo podobał mi się argument który kiedyś podniosłeś:



Ale żeby tak problem sprowadzać do odpowiedzialności tylko jednej strony która jeszcze niby przekracza granice absurdu .. Panowie, kto tezę o prezesie - kompletnym idiocie kupi?
Myślę że dla większości nas, Bednarz do feralnych decyzji był obojetnym pracwnikiem klubu. Cupiala cyrk więc to jego sprawa jakie małpy zatrudnia, mial tam jakies zadanie oszczednosci i nie mozna powiedziec, ze kłody pod nogi miał rzucane, nawet w imię dobra Wisły przymknięto oko na zatrudnienie Smudy, tak jak proszono.

Wszystko sie zjebało z dniem gdy łysy zapomniał o tym ze jest u nas gościem i wypowiedział wojnę kibicom klubu w któym tylko pracuje. Z samego szacunku dla klubu powinien wykazac sie odrobina respektu dla ludzi którzy byli z Wisła na dobre i na złe i dąrzyc do kompromisu oraz w miare normalnych stosunków na lini klub-kibice.

Jego zachowanie doprowadzilo do eskalacji problemu z ktorym nie jest w stanie sobie poradzic i niestety predzej czy pozniej bedzie musial za to zaplacic glowa. Kibice Wisly i SKWK nie znikną od tak, on jest tylko prezesem i moze pociagnac rok moze dwa i zostanie zwolniony, zawsze tak jest.

Bednarz popełnia podstawowy błąd jakim jest przedmiotowe podejscie do klubu. Idzie na wymianę ciosów z wrogiem który nie zawsze mysli logicznie, racja - jednak s....ysynsko silnym. Wrogiem który idze za głosem serca i jest zaslepiony emocjonanym podejsciem do całej sprawy, co chyba jest zrozumiłe.

To własnie Bednarz powinien się wykazac inteligencją, gdyz z racji stanowiska logiczne myslenie powinno byc atut w negocjacjach z nerwową stroną a niestety, okazał się zwykłym cymbałem i głupszą stroną konfliktu, Złamał wszystkie zasady panujące w srodowisku kibicowskim a tym samym stracił szacunek i akceptacje.

Naprawde, smutny to widok prezesa, który szuka pomocy w sejmie. Matki z niepełnosprawnymi dzieciakami nocują już na salonach od kilkunastu dni, bez rezultatu o 200zł a Bednarz naprawdę żywi nadzieję na wdrażanie tego, co usłyszał od ministra, który nawet nie wie o czym .......i.

Tak, jacku specjalnie dla ciebie i osucha zostanie znowelizowana ustawa o imrezach masowych. Panstwowa milicja sra pieniedzmy zeby ustawowo sie zbroic na kazde spotkanie powyzej 1000 osób, na ktorych wedłóg raportu jest bezpiecznie jak nigdy.
Wreszcie, specjalnie dla ciebie zmieniona zostanie konstytucja, bys mógł ograniczac prawo czlowieka do swobodnego poruszania się, nawet w okolicach stadionu gdy tylko ma taką ochotę, bez wyroku prawomocnego sądu.

"Juz nie ma odwrotu" ...tak jacku, cale zastepy ida za tobą. Prowadz wodzu! Gówno do burty przyklejone... krzykło - płyniemy!

Kim jesteś? JESTEŚ ....A ZWYCIĘZCĄ!!!
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 06.04.2014 o godz. 21:20.
Odpowiedz cytując