FraMat napisał(a):

Pomyślcie o czymś innym.
Bednarz dał zakazy, których nie mógł w świetle prawa dać.
A ci, którzy je dostali, wykorzystują tylko okazję, żeby bojkotowac Bednarza.
Gdyby naprawdę chcieli przychodzić na mecze, wystarczyłoby wyslanie oficjalnego pisma do klubu z żądaniem anulowania zakazu jako nieprawomcnego.
Ale widocznie nikomu na tym nie zależało.
Lepiej bojkotować w nadziei pozbycia się Bednarza, z którym SKWK ma pewne sparwy nie po drodze niż w zgodzie z przepisami wrócic na stadion i pokazac Bednarzowi, gdzie się ma jego zakazy.
I Bednarz zadowolony i SKWK zadowolone, tylko nawini na forum się kłócą.
|
Napisałem, wysłalem I co?
P.s Mylisz się, wykorzystał art 15 ustawy o bezp. imp. mas.