Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4698
Stary 06.04.2014, 21:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pomyślcie o czymś innym.
Bednarz dał zakazy, których nie mógł w świetle prawa dać.

A ci, którzy je dostali, wykorzystują tylko okazję, żeby bojkotowac Bednarza.
Gdyby naprawdę chcieli przychodzić na mecze, wystarczyłoby wyslanie oficjalnego pisma do klubu z żądaniem anulowania zakazu jako nieprawomcnego.

Ale widocznie nikomu na tym nie zależało.

Lepiej bojkotować w nadziei pozbycia się Bednarza, z którym SKWK ma pewne sparwy nie po drodze niż w zgodzie z przepisami wrócic na stadion i pokazac Bednarzowi, gdzie się ma jego zakazy.

I Bednarz zadowolony i SKWK zadowolone, tylko nawini na forum się kłócą.
Napisałem, wysłalem I co?

P.s Mylisz się, wykorzystał art 15 ustawy o bezp. imp. mas.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując