Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 06.04.2014, 16:31
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
teoria spiskowa nr 1.

Wisła poprostu nie chce grać w pucharach. Zajmiemy bezpieczne 4-5 miejsce tak żeby dostać jak największą kasę ale tak żeby nie grać w pucharach.
Czemu?
Nie ma kasy na transfery, nie ma kasy na podróże
Wniosek - puchary się nam nie opłacają w tej chwili z takim składem
Nam strzelac nie kazano...

Mam nadzieje ze chociaz oddaja te mecze za kase i nie sa skonczonymi frajerami.

A tak powaznie, to za taka nawet rozkminke nalezy sie w........

Miejsca w europejskich pucharach mozna sie zrzec na rzecz innego zespolu z naszej Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując