St Yabol napisał(a):

teoria spiskowa nr 1.
Wisła poprostu nie chce grać w pucharach. Zajmiemy bezpieczne 4-5 miejsce tak żeby dostać jak największą kasę ale tak żeby nie grać w pucharach.
Czemu?
Nie ma kasy na transfery, nie ma kasy na podróże
Wniosek - puchary się nam nie opłacają w tej chwili z takim składem
|
Nam strzelac nie kazano...
Mam nadzieje ze chociaz oddaja te mecze za kase i nie sa skonczonymi frajerami.
A tak powaznie, to za taka nawet rozkminke nalezy sie w........
Miejsca w europejskich pucharach mozna sie zrzec na rzecz innego zespolu z naszej Ekstraklasy.