|
To ile pan ma lat 60+?
Nigdy tego nie zalapie bo po gebach piora sie ci co chca sie prac i wiedza, ze mozena poniesc jakies tam ryzyko. To raz.
Kierowca jestes? Autem jezdzisz? Radze sie przejsc na cmentarze w takim razie. Bo mysle, ze dlatego, ze myslisz jezdzenie autem roznie sie moze skonczyc.
|