|
Co wy robicie? wy Białą Gwiazdę hańbicie!
1. 'piłkarze"
2. Bednarz i...
3. SKWK i pożyteczni idioci
Kolejność nieprzypadkowa.
Jak to ma tak wyglądać i ma być taki DZIADOWANIE, to ja chcę mojej WISŁY drugiej lidze. Może w końcu gówniarze z C dadzą sobie spokój z chodzeniem na mecze i sezonowcy lanserzy z Top Meczów na pozostałych sektorach. Niech wróci normalność.
|