Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 05.04.2014, 19:04
Co wy robicie? wy Białą Gwiazdę hańbicie!
1. 'piłkarze"
2. Bednarz i...
3. SKWK i pożyteczni idioci
Kolejność nieprzypadkowa.
Jak to ma tak wyglądać i ma być taki DZIADOWANIE, to ja chcę mojej WISŁY drugiej lidze. Może w końcu gówniarze z C dadzą sobie spokój z chodzeniem na mecze i sezonowcy lanserzy z Top Meczów na pozostałych sektorach. Niech wróci normalność.
Odpowiedz cytując