Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2093
Stary 05.04.2014, 11:34
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
z Arisem to my na sto procent nie graliśmy. Mogliśmy grać co najwyżej z Iraklisem Saloniki, gdzie Cantoro świnskim szczęściem w doliczonym czasie gry z wolnego strzelił
Graliśmy padake za Petrescu, ale prawda jest taka, że też Wisła w tamtym okresie przechodziła kryzys kadrowy..
Do dzisiaj mam w uszach to greckie : klis klis iraklis.
Nie ma to jak kogoś poprawiać, samemu waląc byka

W 93 minucie z wolnego strzelił Mijajlović

Zobaczymy jak nasi będą grali w rundzie dodatkowej... Może to wszystko jest zaplanowane?
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując