Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4575
Stary 03.04.2014, 14:01
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
(...) Ci Kibole z SKWK - obecny prezes Szymański, czy poprzedni prezes Wawro, którzy będąc w-ce prezesami TS potrafili doprowadzić do oddłużenia klubu (z 4,5 mln do 1,8 mln zł) (...)
Argument za obiema stronami. Mógłbym zapytać o ile Bednarz oddłużył klub? Więcej niż o 40% / 2.7 miliona czy mniej? Jak będziemy się licytować na kwoty ordery czy zasługi.... Jest sens?

Każdy coś robi dla klubu tylko niestety koordynacji nie ma. Każdy uważa że to co robi jest najlepsze i najważniejsze. Bednarz uważa że największym problemem są problemowi kibice, SKWK walczy o najważniejszą rzecz czyli muzeum.

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Tzn. tak to wszystko powinno wyglądać w normalnym klubie, gdzie wszystko jest dobrze zorganizowane...A w takim jak u nas, w którym prezes zamiast myśleć co tu zrobić, aby było lepiej, prowadzi głupią wojnę ze swoimi kibicami...
Każda wojna się kończy. Trzeba przeczekać o piwie i chipsach, sushi vel kiełbasie. Pytanie tylko ile.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 03.04.2014 o godz. 14:06.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując