Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4536
Stary 02.04.2014, 21:49
c. napisał(a):Wyświetl post
O co mu wreszcie chodzi? chce ludzi na stadionie czy nie chce, wazna jest frekwencja czy nie, wazne jest wsparcie trybun czy nie? bo tymi slowami obrazil wszystkich tych, ktorzy byli obecni na stadionie w meczu z Zawiszą.
Ja tam nie czuję się obrażony. I podejrzewam, że większość obecnych na meczu też nie.
Obecność kibiców jest ważna, ale nie od obecności kibiców ma zależeć dobre wywiązywanie się połkarzy z obowiązków.
Proste jak konstrukcja cepa.
I nie ma co rozkminiać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując