Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4535
Stary 02.04.2014, 21:39
SharksiK napisał(a):Wyświetl post


Rozumiem, że jeśli ktoś z zewnątrz wyjdzie z propozycją sponsoringu, to Wisła i tak bedzie musiała sie dzielić z UFA profitem? Jeśli to jest prawda, to nie mam ....a więcej pytań.

Wychodzi na to że Bednarz wydzierżawił Ufa nasze prawa do wizerunku na 10 lat. Oni sa wlascicielem znaku , i maja gwarantowany procent z zyskow. Ciekawe za ile nas sprzedał?


O to wlasnie chodzi.. jesli Ufa znajdzie sponsora to klub ma im za to zaplacic.
Ma im zaplacic za kazdy procent z zyskow, ktory im Ufa zagwarantuje.

A przeciez mozna bylo to zrobic tak, zeby cala ta kasa zostala w klubie i samemu wszystkim sie zajac.

Ale to tylko swiadczy zle o rzadzacych w klubie.. pracuja tam nieudacznicy wiec zawarli umowe z obca firma, ktora bedzie czerpac z tego zyski. Zyski, ktore powinny zostac w budzecie klubu.

Jak sie jeszcze okaze, ze klub ma zaplacic Ufa za znalezienie sponsora dla stadionu to juz bedzie gruba afera.. bo wiadomo, ze 100% kasy ze sponsoringu stadionu bierze miasto. A cos tam bakneli, ze Ufa ma sie i tym zając w ramach umowy z klubem.


Powiadam wam.. Lysego trzeba zawiezc jak najszybciej do Babinskiego.. bo z gosciem coraz gorzej.. a efektem tego jest jego ostatnia wypowiedz, w ktorej mowi "ze jesli dla pilkarza wazne jest wsparcie trybun to trzeba takiego pilkarza wymienic na lepszy model".
Po czym dodaje, ze "co z tego ze na stadionie jest 30 tys. fanow miejscowej druzyny, skoro przyjezdna potrafi z nią wygrac.."

O co mu wreszcie chodzi? chce ludzi na stadionie czy nie chce, wazna jest frekwencja czy nie, wazne jest wsparcie trybun czy nie? bo tymi slowami obrazil wszystkich tych, ktorzy byli obecni na stadionie w meczu z Zawiszą. Choc wiedzialem, ze to tylko kwestia czasu..
Ostatnio edytowane przez c. : 02.04.2014 o godz. 21:46.
Odpowiedz cytując