mr_kwolf napisał(a):

Przecież "stadion to nie opera" więc co ma jedno do drugiego?
PS. Za to rzucanie "....ami" na lewo i prawo to wyrażenie szacunku dla miejsca i chwili. Ech. Hipokryzja.
|
Bo stadion to nie Wersal ale tez nie chlew, gdzie przychodziś się nażreć w czasie trwania meczu tylko własnie czas na rzucanie "...ami".
Czytaliście ten wywiad z Bednarzem? Facet brnie coraz bardziej w swojej głupocie. Poczuł, że ma misję do spełnienia. Tacy szaleńcy są najbardziej niebezpieczni. Trzeba wariatowi wyrwać brzytwę zanim potnie nią Wisłę (bo juz skaleczył).
Panie Bogusławie Cupiał, czas zająć się Bednarzem ! Jest taki szpital im. Babińskiego w Krakowie. Tak na miesiąc go tam wysłać na badania. Trzeba mu pomóc zanim choroba się nie powiększy.