|
Mnie zastanawia jedno dlaczego Smuda nie wprowadza do drużyny Klaricia ? Chlopak został sprowadzony do klubu żeby patrzył jak grają inni ? Nie mowie o grze przez 90 minut ale powinien wchodzic na końcówki spotkań i sie ogrywać szczególnie że Brożek tak sie zaciął że coś niesamowitego. Na szczeście to nie ja wybieram skład na mecz ale przy kontuzjowanym Brożku który nie może się wyleczyć i zatracił skuteczność w meczu z Widzewem postawiłbym na Klaricia. Przecież gorzej z przodu i tak już być nie może to nic nie ryzykujemy a możemy tylko zyskać.
|