CMSNero napisał(a):

|
ogolnie i tak jestem w szoku ze znajduja sie ludzie co odpisuja na takie debilizmy jakie wypisujesz ty , framat , jerry cos tam i kilku wam podobnych - pewnie kazdy wie o kogo chodzi ....( a mnie sie nie chce nickow szukac)
|
No cóż... zapewniam Cie, że w drugą stronę też to działa.

Otrzymuję na PW głosy wielu osób, ktore nie chcą kopać się z koniem i po prostu nie odpowiadają na posty osób o pogladach takich jak Twoje, czy zbliżonych.
Byłbyś w szoku, gdybyś wiedział ile takich osób jest.
Podsumowując: różne są sposoby na wiślackość. Może byśmy się jednak szanowali wzajemnie?