Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4463
Stary 01.04.2014, 10:44
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
ogolnie i tak jestem w szoku ze znajduja sie ludzie co odpisuja na takie debilizmy jakie wypisujesz ty , framat , jerry cos tam i kilku wam podobnych - pewnie kazdy wie o kogo chodzi ....( a mnie sie nie chce nickow szukac)
No cóż... zapewniam Cie, że w drugą stronę też to działa.

Otrzymuję na PW głosy wielu osób, ktore nie chcą kopać się z koniem i po prostu nie odpowiadają na posty osób o pogladach takich jak Twoje, czy zbliżonych.
Byłbyś w szoku, gdybyś wiedział ile takich osób jest.

Podsumowując: różne są sposoby na wiślackość. Może byśmy się jednak szanowali wzajemnie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując