hunter napisał(a):

Nie ma na dłuższą metę szans na sukces bez wsparcia kibiców, dopingu i wysokiej frekwencji. Pisałem to już nie raz i napiszę pewnie dwieście razy - gdzie są obecnie kluby z takich miejscowości jak Grodzisk Wlkp., Wronki, czy Czermno? Wszędzie byli bogaci sponsorzy i dobra kasa jak na polskie warunki.
Możecie tutaj szczekać ile wlezie, ale jednego nie zakłamiecie - bez KIBICA nie ma sportu. Dziękuję, dobranoc.
|
Oczywiście masz racje ,że klub na dłuższą mete bez kibiców sie nie obejdzie , ale prosze Cie nie porównuj Grodziska ,czy Wronek do Krakowa . Tutaj od zera możesz stworzyc klub ,gdzie regularnie bedzie chodzic 15 tys.ludzi.