Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4461
Stary 01.04.2014, 09:58
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, ale nie wiem dlaczego obecna sytuacja tak Was (Jaroo1, SharksiK) zaskakuje i boli.

.
wymieniles dwa nicki , to ze ludzie nie udzielaja sie w pisaniu to nie znaczy ze maja inne zdanie , ba , powiem Ci ze pewnie ponad 90% ludzi chodzacych na mecze , majacych zaliczone nawet kilka wyjazdow podpisze sie pod ich postami ... wiec tak jak pisalem

ogolnie i tak jestem w szoku ze znajduja sie ludzie co odpisuja na takie debilizmy jakie wypisujesz ty , framat , jerry cos tam i kilku wam podobnych - pewnie kazdy wie o kogo chodzi ....( a mnie sie nie chce nickow szukac)
Odpowiedz cytując