Lukasz napisał(a):

Przepraszam, ale nie wiem dlaczego obecna sytuacja tak Was (Jaroo1, SharksiK) zaskakuje i boli.
.
|
wymieniles dwa nicki , to ze ludzie nie udzielaja sie w pisaniu to nie znaczy ze maja inne zdanie , ba , powiem Ci ze pewnie ponad 90% ludzi chodzacych na mecze , majacych zaliczone nawet kilka wyjazdow podpisze sie pod ich postami ... wiec tak jak pisalem
ogolnie i tak jestem w szoku ze znajduja sie ludzie co odpisuja na takie debilizmy jakie wypisujesz ty , framat , jerry cos tam i kilku wam podobnych - pewnie kazdy wie o kogo chodzi ....( a mnie sie nie chce nickow szukac)