wolfy napisał(a):

|
No właśnie w całej sprawie to mnie ruszyło. Ciemnota propagowana tutaj przez niektórych.
|
Dlatego lepiej odpuścić walkę z tłumaczem rumuńskiego, bo wiadomo "nie bo nie", a jak ewentualnie masz problem to "nie bo nie" jako niezaWisłą(y) sędzia. Szkoda czasu i nerwów na leszczy.