zim zum napisał(a):

|
Właśnie to jest najbardziej idiotyczne w tym wszystkim. Niektórzy są podjarani, że dążymy do Europy, bo wywalamy chuliganów, podpisujemy umowę z UFO. Jednak jakby się każdy zastanowił, to Wisła Kraków na nowym stadionie urzęduje już bodajże 5 lat i przez ten okres nie zbudowano nawet jednego pomieszczenia nowego muzeum. Ba! Nie ma chyba nawet projektów jego powstania. Jak pamiątki sprzedawano w straganie rodem z Kleparza, tak się je sprzedaje. Taki obraz Wisły jest cały czas. Teraz piewcy Bednarza odpowiedzcie sobie, czy w jak Wy to nazywacie "w Europie" takie rzeczy mają miejsce ?
|
Do tego dodał bym internetowy system sprzedaży,którego w pewnym momencie nie mieliśmy jako jedni z bodajże dwóch klubów w ekstraklasie a który to nadal działa słabo co pokazały dwa hitowe mecze z żydami i Legią. Wisła ma bardzo duże możliwości a co się tu wyprawia to skandal, brakuje w klubie ludzi zajaranych Wisłą a są roboty ,którym chyba nikt nie patrzy na ręce. Sprzedaż pamiątek to już w ogóle kpina, chociaż trudno wymagać wiele skoro sprzedaje się gadżety z herbem s.s.a ,którego ja osobiście nie akceptuję