Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4213
Stary 24.03.2014, 19:32
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Wiec ja tez zadam pytanie : Zalozmy teoretycznie ze Boss po tym wszystkim pakuje manatki - i Wisla podziela los Poloni Wa-wa i laduje w III, IV lidze ....ILU -/ obecnie piewcow Lysej Mendy, sukcesow pilkarskich , POlicji,Podobno Pieknego Stadionu , DARMOWYCH BILETOW , znawcow smaku kielbaski i kompromitujacego pseudodopingu ( spontanicznego - buahahha)/ - TYCH TZW FANATYKOW KOCHAJACYCH WISELKE DALEJ CHODZILOBY NA MECZE, DOPINGOWALO, KUPOWALOBY KARNETY, PAMIATKI KLUBOWE, JEZDZILOBY NA WYJAZDY, WALCZYLOBY Z NAJWIEKSZYM PARCHATYM WROGIEM W OBRONIE BARW I MMIASTA ... ITP
Ja

10 znaków
rrr
Odpowiedz cytując