|
Senior Member
Offline
|
#4213

24.03.2014, 19:32
|
AntyMod napisał(a): 
Wiec ja tez zadam pytanie : Zalozmy teoretycznie ze Boss po tym wszystkim pakuje manatki - i Wisla podziela los Poloni Wa-wa i laduje w III, IV lidze ....ILU -/ obecnie piewcow Lysej Mendy, sukcesow pilkarskich , POlicji,Podobno Pieknego Stadionu , DARMOWYCH BILETOW , znawcow smaku kielbaski i kompromitujacego pseudodopingu ( spontanicznego - buahahha)/ - TYCH TZW FANATYKOW KOCHAJACYCH WISELKE DALEJ CHODZILOBY NA MECZE, DOPINGOWALO, KUPOWALOBY KARNETY, PAMIATKI KLUBOWE, JEZDZILOBY NA WYJAZDY, WALCZYLOBY Z NAJWIEKSZYM PARCHATYM WROGIEM W OBRONIE BARW I MMIASTA ... ITP     
|
Ja
10 znaków
|
|