Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4181
Stary 24.03.2014, 12:00
skwk, kolejni pop.ieprzeni socjaliści się znaleźli.
Nie mało macie podatków ?
I nie chodzi o cel ani kwotę. Tylko o zasadę.
Sto razy lepsze przy kupnie biletu jest możliwość dobrowolnego ofiarowania kwoty(5zł czy ile kto chce) niż stała opłata dla wszystkich.
Ale widzę, że uznajecie takie same zasady co Tusk, SLD i wszelkiej maści lewacy i nie przeszkadzają wam kolejne opłaty za śmieci, kolejne podatki, kolejni urzędnicy i sami takie coś(co do zasady) chcecie na własnym podwórku stosować.
Odpowiedz cytując