Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1404
Stary 24.03.2014, 10:53
muerte napisał(a):Wyświetl post
Górnik wypadnie poza TOP8.
Jest to mało prawdopodobne. Musiałby Górnik wszystko przegrać. Wystarczy im np punkt zdobyty na kauflandzie moga też zapewnić sobie top8 już w pierwszym meczu wygrywając u siebie z Jagą. A w razie klęski w obu tych meczach zawsze można jeszcze spiąć pośladki na Amikorza u siebie w 30 kolejce. Zwróćmy tez uwagę na to ,że niektórzy pretendenci do miejsc 7 i 8 grają jeszcze mecze między sobą ,a Zawisza ma wyjazd na Łazienkowską a potem Ruch u siebie.
Odpowiedz cytując