Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4035
Stary 22.03.2014, 02:50
prokurator napisał(a):Wyświetl post
BED narz ma chyba mokro ze szcześcia ze taki popularny.

Mam nieodparte odczucie ze wyolbrzymiacie jego rolę.

Gorzej a może i lepiej jak przyjdzie jego następca i będzie kontynuował poziom dialogu albo całkiem go zakończy.

Ciekawi mnie co o tym wszystkim myśli pewien pan z Myślenic... Ale znając decyzyjnych i innych zawsze lepiej ogarniętych seniorMemberów przywołacie go do porządku ostrzałęm z rac.
Tylko uważajcie ,ochrona może odpowiedzieć ogniem ciągłym.

PabloTS jakbyś był na meczu to bym Ci może zaśpiewał ,ale Ty przerzuciłeś się na Zwierzynieckiego lub JUvenię.
Na początku transmisji kamera wyłowiła na trybunach Wilczka, może nieprzypadkowo...
Odpowiedz cytując