Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10347
Stary 21.03.2014, 09:20
Lenny_77 napisał(a):Wyświetl post
Na Ruchu mimo zamkniętej trybuny C było ponad 10 tys , więc teraz na pewno będzie więcej sprzedanych biletów , część osób z C przeniesie się na D , nie będzie tych 400 sylwestrowych pirotechników od rac bo mają bana i pewnie drugie 400 którzy się z nimi solidaryzują w myśl zasady - " Na przekór Mamie odmrożę sobie uszy". Co do rozdawania biletów -marketingowo pomysł super ,dla mnie może przyjść nawet pies z kulawą nogą jeśli kupi bilet , szalik , kiełbaskę - tak piłka to biznes . W Anglii nie tacy kozacy byli 20 lat temu na trybunach teraz siedzą grzecznie na krzesełkach popijając herbatkę i zajadając się fish and chips. Z przeciętnej ligi angielskiej 15-20 lat temu teraz są najbogatszą ligą świata
Junior memberze. Na Ruchu nie było jeszcze bojkotu, więc np. byłem razem z kolegami, ale teraz się juz nie wybieramy, więc nie uwzgledniaj nas i podobnie myślących w swoich obliczeniach.

Cytat:
Liczba darmowych wejściówek jest owianą tajemnicą , do tego nie wiadomo ile osób tym voucherem podetrze sobie dupę a ile przyjdzie na stadion. Na chłodno, jak to kvrwa jest ,że ludzie ,którzy chodzą od lat na Wisłę płacą za bilety a byle łajza może sobie przyjść za free bo łysy mu da bilecik ? bednarz milicyjny cwel !
Bo bycie kibicem Wisły kosztuje, dlatego Bednarz przyjał zasadę: jesteś kibicem Wisły to płać i nie dyskutuj, a jak jesteś przypadkowym gamoniem to wchodź za darmo. Bednarz wymienia publikę na stadionie wg. tego wzoru.
Odpowiedz cytując