Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3879
Stary 21.03.2014, 00:11
raindog napisał(a):Wyświetl post
Popatrz na fajsie, kto wspiera bojkot. Głównie gimnazjum/szkoła średnia i jakieś elementy, które mają problem ze skleceniem zdania pozbawionego przekleństwa. Zdarzają się też jednostki, które trudno nazwać głupimi - albo inaczej - które są inteligentne, ale to promil. Podobnie, zobacz kto bojkotuje bojkot - proporcje są odwrócone; rzadko gimnazjaliści - głównie studenci i ludzie po trzydziestce.
Bardzo dobra wiadomość.

Widać że rośnie nam pokolenie ludzi ogarniętych, silnie związanych z ruchem kibicowski. Cieszy fakt, że na pierwszym miejscu młodzież stawia klub i wiślacką brać a nie pieniądze, punkty, medale czy papierowe sukcesy.

Studenci i ludzie po trzydziestce to co najwyżej mogą sobie po.......ić w necie, na trybunach prawdę mówiąc są numerkiem własnego krzesełka.

wierny napisał(a):Wyświetl post
Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile razy taki tajniak siedział juz "obok ciebie".
A ty skąd to wiesz?
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 21.03.2014 o godz. 00:16.
Odpowiedz cytując