Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3854
Stary 20.03.2014, 21:44
huberix napisał(a):Wyświetl post
Bednarz chce, żeby SKWK itd. nie przychodziło na mecz, pikniki i tak przyjdą, więc frekwencja mega nie ucierpi.
Tu trzeba zrobić coś czego nie przewiduje łysy. Przyjście wszystkich na C i śpiewanie 90 minut na bednarza mogłoby być wstrząsem na skalę całej kibicowskiej Polski. Niestety troche nie fajna jest wizja tego, że obok was może być pies, ale w takiej sytuacji trzeba działać w sposób inny niżeli by tego oczekiwano, bo bojkotując mecz SKWK skazuje się na oglądanie meczów na TV. Sam na Zawiszę nie idę, bo bez dopingu i z kolegami niebieskimi meczu oglądać nie będę, to jednak liczę na mądre działanie skwk itd. oraz ustalenia taktyki, której nie spodziewałby sie najlepszy strateg. Ave Wisła !
Proooooszę Cię. Bednarz wielece się zmartwi tym, że kur** spiewamy, albo nie spiewamy, wywiesimy o nim transparent lub nie wywiesimy. Protestu uderzy w klub? To uderzy. Co uderzy bardziej jak brak kasy w prezesa, który ma "zrobić" budżet?Nie zrobi, to go wypierd** proste. To teraz apel do tych od antybojkotu, namawiajcie znajomych, rodziny, sąsiadów by przyszli na stadion i pokażcie jak się dopinguje. Chcę w Piątek usłyszeć Wasz doping aż w Hucie
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 20.03.2014 o godz. 21:48.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując