gigant napisał(a):

|
To raczej wejściówki "odprezesowskie" to pewnie zeby nie było blamażu bez tych wszystkich ceregieli z kartami kibica i zdjęciami. Nawet darmowa kiełbasa by mnie nie zdziwiła.
|
ja myślę, że to vouchery
czyli procedura, wyrobienie KK i wymiana voucheru na bilet poprzez nabicie na kartę
przecież inaczej bramki nie puszczą takiego "gościa"
po drugie to wymogi ustawy o imprezach masowych