Wyświetl pojedynczy post
MrÓwA_1906
ULTRA WISŁA
 
 
Od: 11.2002
Skąd: ULTRA WISŁA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3830
Stary 20.03.2014, 18:52
gigant napisał(a):Wyświetl post
To raczej wejściówki "odprezesowskie" to pewnie zeby nie było blamażu bez tych wszystkich ceregieli z kartami kibica i zdjęciami. Nawet darmowa kiełbasa by mnie nie zdziwiła.
ja myślę, że to vouchery
czyli procedura, wyrobienie KK i wymiana voucheru na bilet poprzez nabicie na kartę
przecież inaczej bramki nie puszczą takiego "gościa"

po drugie to wymogi ustawy o imprezach masowych
Ostatnio edytowane przez MrÓwA_1906 : 20.03.2014 o godz. 18:54.
Dark Dogs '02 ULTRA WISŁA
Odpowiedz cytując