JEDREK76 napisał(a):

Ciekawe czy ci "nowi kibice", także będą musieli kartę kibica sobie wyrabiać Bo jeśli tak to łysy może się z deczka przeliczyć z efektem tejże akcji, choćby ze względu na wygodnictwo i wysokie mniemanie o sobie takiej osoby "ja mam dać się sfotografować i w jakichś kartotekach figurować? Ja profesor/lekarz/prokurator/komisarz/menadżer jak zwykły bandyta? Nie. Wolę pójść do opery, tam mnie nikt nie będzie inwigilował.". Ot, mniej więcej próbka mniemanologii własnej tego typu osób.
|
To raczej wejściówki "odprezesowskie" to pewnie zeby nie było blamażu bez tych wszystkich ceregieli z kartami kibica i zdjęciami. Nawet darmowa kiełbasa by mnie nie zdziwiła.