Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3827
Stary 20.03.2014, 18:50
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy ci "nowi kibice", także będą musieli kartę kibica sobie wyrabiać Bo jeśli tak to łysy może się z deczka przeliczyć z efektem tejże akcji, choćby ze względu na wygodnictwo i wysokie mniemanie o sobie takiej osoby "ja mam dać się sfotografować i w jakichś kartotekach figurować? Ja profesor/lekarz/prokurator/komisarz/menadżer jak zwykły bandyta? Nie. Wolę pójść do opery, tam mnie nikt nie będzie inwigilował.". Ot, mniej więcej próbka mniemanologii własnej tego typu osób.
To raczej wejściówki "odprezesowskie" to pewnie zeby nie było blamażu bez tych wszystkich ceregieli z kartami kibica i zdjęciami. Nawet darmowa kiełbasa by mnie nie zdziwiła.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując