Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3825
Stary 20.03.2014, 18:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Np to ci co będą płacić to skończeni frajerzy. Widać, ze wielki jest strach przed propagandową wtopą w piatek, tak wielki, że ścierwopismaki klepią artykuły w jego obronie, bilety za darmo, a tu problemem był 1 zł. od biletu.
Niech rozdaje bilety za darmo, słupki mu sie na pewno zbilansują w niedługim czasie .
Można sobie tez uzmysłowić, ze cześc tych darmowych bieltów trafi w ręcę róznych gamoni co klub mają szczerze gdzieś i gdyby dostali za darmo bilety do cyrku tez by poszli. Ale to pewnie ni ebedzie przeszkadzało kiełbasiarzom, że tacy będa wśród nich wymieszani z tajniakami.
Ciekawe czy ci "nowi kibice", także będą musieli kartę kibica sobie wyrabiać Bo jeśli tak to łysy może się z deczka przeliczyć z efektem tejże akcji, choćby ze względu na wygodnictwo i wysokie mniemanie o sobie takiej osoby "ja mam dać się sfotografować i w jakichś kartotekach figurować? Ja profesor/lekarz/prokurator/komisarz/menadżer jak zwykły bandyta? Nie. Wolę pójść do opery, tam mnie nikt nie będzie inwigilował.". Ot, mniej więcej próbka mniemanologii własnej tego typu osób.
Odpowiedz cytując